VIDEO/ Barcelona e tronditur nga ajo që pa në Turqi: Ferri nuk duket si një vend i keq në fund të fundit pas…kësaj!

Barcelona ka mposhtur në Stamboll Galatasaray-n me rezultat 2:1 dhe ka kaluar në çerekfinale të Europa League. Golat për gjigantët katalanas u shënuan nga Pedri dhe Pierre-Emerick Aubameyang, ndërsa për Galatan shënoi Marcao. Barcelona do ta mbajë mend gjatë atmosferën në Stamboll.

Katalanasit janë të emocionuar dhe tronditur me atë që panë në stadium dhe këtë e kanë bërë të qartë me një mesazh në rrjetet sociale. Bashkë me videon e stadiumit të mbushur, ata kanë thënë: “Megjithatë, ferri nuk duket si një vend i keq”, duke aluduar në atmosferën e nxehtë që i priti në Stamboll. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online