LAJM I FUNDIT/ Goglat në Champions League rezervojnë përballje ferri, Chelsea-Real dhe Man City kundër Simeones

Në ditën e sotme është hedhur shorti i Champions League sa i përket fazës çerekfinale. Dy përballje ferri janë rezervuar teksa Chelsea do të përballet ndaj Realit të Madridit, ndërsa Guardiola do të ketë punë ndaj Simeones.

Chelsea-Real Madrid

Manchester City-Atletico Madrid

Villareal-Bayern Munchen

Benfica-Liverpool

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online