“Qava si fëmijë te Titaniku dhe për Mufasan”, Nadal befason me jetën private dhe ndjeshmërinë

0

Rafael Nadal, një kampion i vërtetë i sportit të tenisit ka rrëfyer edhe jetën e tij private. Spanjolli ka treguar një anë që nuk ishte e njohur për publikun, sidomos sa i përket ndjeshmërisë së tij. Gjatë një interviste të fundit Nadal ka pranuar se ka qarë në disa filma, por duke mos mohuar edhe pëlqimin e tij për alkolin.

“Unë i dashuroj festat. Sigurisht që pi edhe alkol, në veçanti tekila. Gjëja më e mirë është që arrij ta kontrolloj veten time shumë mirë. Madje nuk kam hedhur asnjë raketë të vetme në fushë, por ka një gjë që nuk kontrolloj dot. Çfarë është? Çokollata. Kam qarë si një fëmijë kur kam parë Titanikun dhe kam kaluar kohë të vështira kur vdiq Mufasa te “The Lion King”. Qaj shpesh kur shoh filma”, tha Nadal. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.