Pushtim kuqezi, është Milano apo Tetovë?

0

Spektakël në qendër të Milanos, me “Ballistët” që po krijojnë një atmosferë fantastikësh. Mëngjesin e sotëm “Ballistët” mbërritën në qytetin e famshëm italian dhe kanë nisur festën, duke ndezur Milanon, që në këto ditë të nxehta vere nuk është mësuar kaq shumë tifozë nëpër sheshe.

Milan-Shkëndija luhet sot në mbrëmje, prej orës 20:45, me transmetim në SuperSport3. Një ndeshje e madhe, përtej rezultatit final, që duhet shijuar nga çdo shqiptar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.