Publikohen formacionet, Kosova kërkon fitoren e parë

0

Janë publikuar dhe formacionet e ndeshjes Kosovë-Finlandë, e cila do të luhet sot në “Loro Boriçi”, në 20:45. Trajneri Albert Bunjaki ka bërë ndryshime të detyruara nga ndeshja e parë, me gjendjen fizike të disa lojtarëve jo në kushtet optimale, por dhe nga dëmtimet. Në majë të sulmit do të jetë nga minuta e parë Atdhe Nuhiu. Përfaqësuesja kosovare kërkon fitoren e parë në grup, përballë një kundërshtari që i ka rrëmbyer një barazim 1-1 në transfertë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online