Maqedoni-Shqipëri, formacioni kuqezi me surpriza

Befasi të mëdha në formacionin kuqezi para sfidës ndaj Maqedonisë. Panuçi e mban fjalën, formacionin nuk e zbulon kurrë dhe përtej hamendësimeve, ka habitur, duke futur nga minuta e parë Andi Lilën, por edhe Llullakun, me Abrashin e Roshin që ulen në stol.

E martë, 5 shtator, 20:45, Strumica, Maqedoni

Maqedoni – Shqipëri

Maqedonia: Stole Dimitrievski, Kire Ristevski, Darko Velkoski, Visar Musliu, Boban Nikolov, Stefan Spirovski, Stefan Ristovski, Enis Bardhi, Ezgjan Alioski, Goran Pandev, Ilija Nestorovski

Shqipëria: Etrit Berisha, Ansi Agolli, Mërgim Mavraj, Arlind Ajeti, Elseid Hysaj, Andi Lila, Burim Kukeli, Jahmir Hyka, Azdren Llullaku, Armando Sadiku

Gjyqtarë: Jonas Eriksson (SUE), Mathias Klasenius (SUE), Daniel Wärnmark (SUE), Andreas Ekberg (SUE)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online