Policia mësyn jahtin e Ronaldos

Përfundimi i pushimeve nuk ka qenë ashtu si pritej për Kristiano Ronaldon, pasi ylli portugez duket se është në telashe pa fund me drejtësinë spanjolle, që ka kohë që i është vënë pas për evazion fiskal.

Sot hola.com raporton se efektivë të Agjencisë të Tatimeve dhe Doganave kanë vizituar jahtin e Ronaldos, në Formentera, ku ylli i Realit po kalon pushimet me miqtë, familjen dhe të dashurën e vet, Xheorxhina Rodrigez, e cila është shtatzënë.

Agencia Tributaria en el yate de Cristiano Ronaldo

Jahti u mbulua me një tendë për të evituar fotot dhe filmimet nga jashtë, ndërsa policia kontrolloi dokumentacionin që kërkonte të shihte.

Ronaldo y Georgina

Vetë Ronaldo nuk e prishi terezinë, duke pritur me qetësi që policia të mbaronte punë dhe të largohej, pa folur për asnjë moment.

ronaldo-abordado2

ronaldo-abordado3

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online