“Po, më i miri në histori pas Napoleon Bonapartit”! Cassano çudit me ironinë për Cristiano Ronaldo-n: Nuk është as te 5 më të mirët

0

Menaxheri i Cristiano Ronaldo, Mendes, do të shprehej se futbollisti i tij meriton Topin e Artë dhe e ka konsideruar si më të mirin në histori. Por Cassano merr gjithmonë vëmendjen për fjalët e thëna pa doreza, të cilat shpeshherë hasin shumë polemika.

Këtë herë Cassano ka ironizuar portugezin dhe e ka nxjerrë jashtë listës së 5 lojtarëve më të mirë. “Po po, Ronaldo është më i miri në histori dhe vjen pas Napoleon Bonapartit. Mjaft me kaq Jorge. Ronaldo nuk futet as te pesë më të mirët. Mesi, Pele, Maradona, Cruyff dhe Ronaldo fenomeni janë në një nivel krejtësisht tjetër”, u shpreh Cassano. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.