E bujshme/ “Nëse ndahesh nga mua, do iki nga PSG”! Në Francë zbulojnë sesi Icardi e kërcë.nojë Wanda Nara-n pas tradhtisë

0

Mauro Icardi dhe Wanda Nara nuk e kanë bërë ende paqen e plotë. Bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e sulmuesit të njohur e ka akuzuar Icardin për tradhti. Nga krahu tjetër, futbollisti i PSG e ka gjetur mënyrën sesi Wanda Nara mund ta falë.

“RMC” në Francë shkruan se grindja mes tij dhe Wandës po vazhdon pavarësisht fotografisë së shpërndarë së bashku dhe mbërritjes në Milano për të sqaruar gjithçka. Wanda Nara e ka hequr unazën, ndërsa ka marrë një kërcë.nim nga Icardi:

“Nëse vendos që të ndahesh nga mua, atëherë unë do të largohem nga PSG”. Kontrata e sulmuesit me PSG mbaron në vitin 2023 dhe përfitohet 12 milionë euro në sezon. Nëse do të ketë ndërprerje të kontratës, Ëanda Nara do ta ndjente jo pak humbjen. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.