Po festonte për fitoren e Italisë, komenti epik te Kryeministri i Shqipërisë: Fshije, po të pa Erdogani…

0

Itali e fitoi ndeshjen hapëse kundër Turqisë duke e mundur në shifrat 3-0. Dominimi i italianëve ishte absolut duke mos i dhënë asnjë mundësi kundërshtarëve për të qenë në kontakt me topin. Për këtë fitore që u arrit nga lojtarët e Mancinit ka reaguar edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Ky i fundit “e ka festuar” triumfin e arritur kundër Turqisë duke shpërndarë fotografitë në “Facebook” me simbolin e Italisë. Menjëherë ka ardhur komenti epik nisur nga marrëdhënia e afërt me Ramës dhe Erdoganit: “Fshije se po të pa Erdogani, t’i fiku pocat”. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.