Plas edhe te Tirana! Përplasje mes Ngosë dhe Karabecit, nuk përmbahen nervat

0

Situata është shumë e tensionuar dhe ka plasur edhe brenda ekipit të Tiranës. Bardheblutë humbën në finalen e Kupës së Shqipërisë përballë Teutës, duke hequr kështu mundësinë që të fitonin një tjetër trofe në këtë sezon.

“ABC News” raporton se ka pasur edhe një përleshje fizike në fundin e ndeshjes. Karabeci dhe Ngo janë kapur me njëri-tjetrin në dhomat e zhveshjes duke krijuar një skenë tërësisht të evitueshme. Kjo shtyn për një largim gjithmonë e më shumë të sulmuesit kryesor Ngo, i cili vijon të ndez gjakrat te bardheblutë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.