Pjesëtarja e Big Brother Albania tregon shoqërinë me Mbappe dhe Neymar: Janë shumë të mirë! Më shkruajnë, njëherë më morën në telefon dhe…

0

Një prej pjesëtareve të Big Brother Albania VIP, Beatrix Ramosaj, ka shoqëri me dy nga yjet e futbollit botëror, Neymar-Mbappe. Gjithçka lindi pasi braziliani si një njeri që i adhuron festat, do të ftonte edhe Beatrix Ramosaj për festën e Halloëeen. Ndërkohë Beatrix ka zgjedhur që të tregojë për këtë shoqëri teksa nuk kanë munguar kontaktet edhe pas asaj nate të festës.

“Më ka shkruajtur vite më para dhe pastaj me shoqërinë e përbashkët jemi kontaktuar sërish. Kam qenë te festa e tij. Më kanë shkruar herë pas here Mbape dhe Nejmar, janë shumë të mirë, shumë të sjellshëm. Kam qenë njëherë duke pirë çaj diku në Kosovë dhe morën në telefon: “Si je, çfarë bëhet andej”. Janë shumë të sjellshëm, shumë me këmbë në tokë.

Festat i organizojnë mirë, me modele të Victoria Secret. Këtu ka njerëz që nuk kanë bërë asgjë dhe janë mendjemëdhenj. Ata janë me famë botërore dhe janë të thjeshtë, të pyesin dhe të shkruajnë. Kemi qenë te festa që ka bërë Neymar për Halloëenn”, tha Beatrix. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online