VIDEO/ James Rodrigez humb “identitetin“ në Katar, hutohet dhe del huq në rastin  e pastër përpara porte

0

Karriera e James Rodriguezit po shkon gjithnjë e më shumë në rënie. Kolumbiani la Evertonin për t’ju bashkuar Al-Rayyan-it në Katar. Megjithatë as në një kampionat modest si ky i fundit nuk po arrin të tregojë vlerat e tij. 30-vjeçari ka shlyer dënimin dy mujor pas dhu.nës që ushtroi ndaj arbitrit dhe u rikthye përsëri në fushën e lojës.

Këtë herë me një pamje të re, duke lyer flokët blu në prag të festave. Por ndryshimet në pamje nuk i sjellin fat në fushë. Rodriguez humbet të rast të pastër përpara porte, teksa hutohet dhe del huq me goditjen krejtësisht të gabuar./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.