Përcaktohet fati dhe kampionati i ri i Haland, Reali i Madrid hidhet në sulm për të marrë Mbape

Reali i Madridit e ka kthyer Mbapen në objektivin kryesor për merkaton e verës. Ky është raportimi i ardhur mga Josep Pedrerol, pjesë e “Eh Chiringuito”. Kjo e fundit është shumë afër klubet të Perez dhe deklaron se te Reali e dinë fare mirë se Haland do të shkojë në “Premier League”, kështu që janë dorëzuar për këtë rast.

Sulmuesi norvegjez është shumë pranë kalimit te Chelsea dhe Manchester City, dy ekipet që po garojnë për të marrë shërbimet e tij. Për këtë arsye Reali po vazhdon negociatat me Mbape dhe kërkojnë që të mbyllet gjithçka në janar. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online