Për kë do të vinte në Shqipëri? Kristal Abazaj zgjedh ekipin e kryeqytetit: Pika ime e dobët dhe e familjes

0

Kristal Abazaj ishte i ftuar në emisionin “Euro Game” që transmetohet në “Euro Neës Albania”. Kur është pyetur nga gazetarja Lei Kraja se për cilën skuadër do të kthehej sërish në Superiore, lojtari i Istanbulsporit ka zbuluar se do të luante vetëm për Tiranën pasi është pika e tij e dobët.

“Këtë vit nuk ka qenë ndonjë prej kampionateve më të mira, me super nivel. Vllazninë e kam komplimentuar, por kishte diferencë prej 9 pikësh dhe nuk ia doli. Nëse do kthehesha në kampionatin shqiptar? Tirana! Është pika e dobët e imja dhe familjes sime”, tha Abazaj. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.