“Iki me kokën lart”! Vangjeli largohet nga Tirana, falenderon gjithë stafin teknik dhe presidentin Halili

0

Kristi Vangjeli është larguar nga Tirana pas këtyre viteve të fundit që ka dhënë kontributin me fanellën e bardhebluve. Ky është largimi i katërt për kryeqytetasit pas Kales, Torasës dhe Bathës. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Vangjeli ka falenderuar drejtuesit e Tiranës. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.