Pejiç emocionohet: Dy vite të mrekullueshme!

Pero Pejiç është larguar nga Kukësi dhe ka firmosur me skuadrën e Bruno Telushit, Slaven Belupo, teksa në faqen e tij zyrtare në Instagram ka shkuar edhe një mesazh të shkurtër ku falënderon tifozët e zjarrtë, klubin dhe lojtarët, duke shtuar gjithashtu se “kanë qenë 2 vjet të mrekullueshme të jetës. Do t’iu mbaj në zemër”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online