Pasardhësi i Salihit vjen nga Shkëndija?

0

Pasi ka humbur Hamdi Salihin dhe do të shesë Liridon Latifin, Skënderbeu kërkon një emër të madh për sulmin.

Emri i dalë në skenë orët e fundit është ai i shqiptarit nga Maqedonia, Besart Ibraimi.

30-vjeçari ka shënuar 45 gola në dy kampionatet e fundit dhe Supersport raporton se Skënderbeu është duke u interesuar seriozisht.

Problen mbetet Shkëndija, klub i pasur dhe që zor e lë të lirë yllin e vet.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.