Pas Panuçit, FSHF zgjedh italian edhe drejtorin teknik!

0

Praktikisht, figura e drejtorit teknik të kombëtares, është kthyer në një garë dyshe mes Kamolezes dhe Sinjorelit, Tuttomercatoweb.com.

E ndërsa i pari ka qenë vetëm trajner dhe s’ka përvojë në këtë post si drejtues, Sinjoreli deri pak përpara disa muajsh ka punuar te Mantova si drejtor sportiv. Ai do të jetë figura organizuese dhe mbikqyrëse e gjithë kombëtareve nga ajo e madhe te U-21, U-19, U-17 dhe U-15…

Sakaq, “Sport Ekspres” kishte shkruar që më 2 korrik detajet dhe emrin e tij por edhe të shifrave ekonomike të trajnerit Panuçi…

250 mijë euro në vit, Duka mes Panuçit dhe Zengës!

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online