(VIDEO) Arbëreshi i Milanit dhuron magji!

0

Mateo Musakio është mbrojtës, por siç duket Milani ka blerë edhe një “sulmues” në trupin e mbrojtësit argjentinas dhe konfirmimi ka ardhur ditën e sotme në sfidën ndaj Borusia Dortmundit, ku ai ka dhuruar dy numra magjie që kanë ndezur publikun në Guangzhu… Kuqezinjtë paguan 18 mln euro për ta siguruar nga Vijareali, teksa ai ka origjinë arbëreshe…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online