Partizani nesër ndaj Ternanës, në horizont edhe një miqësore tjetër

0

Nesër në mbrëmje, prej orës 20.45, Partizani do të vizitojë Ternanën në stadiumin “Libero Liberati”. Një miqësore luksi, shumë më e rëndësishme për Partizanin sesa ajo ndaj Vastezes, sepse Ternana merr pjesë në Serinë B.

Për këtë arsye, Ternana do të aplikojë hyrjen me bileta dhe çmimet shkojnë nga 5 deri në 15 euro për biletë.

TERNANA-PARTIZANI TIRANA, BIGLIETTI IN PREVENDITA DA IERI

Nuk mbaron me kaq, sepse Partizani mund të luajë pas disa ditësh edhe një miqësore kundër Robur Sienës. Klubi toskan ka propozuar një miqësore që mund të luhet në datën 24 gusht.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online