“Nuk janë krenaria e Francës”! Rafael provokon PSG pas eliminimit: Kjo ndodh kur Man City nuk luan kundër Lionit

0

PSG është eliminuar nga Champions League teksa humbi në dy ndeshjet e zhvilluara kundër Manchester City-t. “Qytetarët” kanë arritur që të prekin finalen e kompeticionit më të rëndësishëm në Europë. Nga ana tjetër ka shkuar në shtëpi një prej ekipeve favorite për të triumfuar dhe për të ngritur lart trofeun.

Rafael da Silva, ish-mbrojtësi i Lionit dhe që sot luan te Bashkashehiri, ka zgjedhur që të provokojë kundërshtarët e vjetër. “Kur Lioni nuk luan kundër Man City, le të shohim atë që ndodh”, shkruan Da Silva. Në këtë mënyrë është kujtuar eliminimi që i ka bërë Lioni në sezonin e shkuar ekipit të Man City. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.