Nuk donte vetë të luante? Trajneri i Southampton e plas bo.mbën për Armando Brojën: Mëkat, për çfarë do arsye

0

Javët e fundit në Premier League Armando Broja uli ndjeshëm ritmin e tij. Sulmuesi shqiptar pati një periudhë thatësire golash, duke mos ndëshkuar ekipet kundërshtare.

Por a kishim të bënim me një uoje të qëllimshme të rendimentit, apo ishte e gjitha rastësi? Trajneri i Southampton-it plas b.ombn dhe e konsideron mëkat faktin që Broja ndaloi papritmas së shfaquri aftësitë e tij vra.sëse në zonë.

“Është për të ardhur keq që ai [Armando Broja] nuk e tregoi atë për të gjithë sezonin, dhe ai ndaloi së shfaquri papritmas, për çfarëdo arsye”, ka deklaruar Ralph Hasenuttl./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.