Një përsëritje e suksesit Ekuban? Partizani kërkon të marrë sulmuesin e Milanit, e pohojnë në Itali

0

Partizani kërkon që të marrë sulmuesin e Milanit. Tuttomercatoweb raporton se të kuqtë kanë shfaqur interesim për Luan Cappani.

Kartoni i tij zotërohet nga kampionët e Serisë A, ndërsa ishte dërguar në huazim te Viterbese dhe Groseto, atje ku shënoi 4 gola në 34 ndeshje. A do të jetë kjo lëvizje një sukses si në rastin e Ekuban? Mbetet që të shihet! /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.