Vetëm një mrekulli e mban te Chelsea, zbulohet përfundimisht e ardhmja e Armando Brojës

0

Shumë pikëpyetje, interesime dhe oferta për Armando Brojën. Mediat britanike kanë bërë përfundimisht të ditur të ardhmen e sulmuesit shqiptar. Ky i fundit e pëlqen idenë për të kaluar te West Ham, me klubin në fjalë që e ka prioritet nënshkrimin me Brojën dhe i garantojnë vendin e titullarit.

Chelsea nuk do të nxitojë dhe do ta provojë lojtarin e Kombëtares në turneun përgatitor. Ekipi i Tuchel këkron që té fitojë kohë në mënyrë që kur Broja të largohet, të kenë siguruar disa nënshkrime me sulmuesit që duan. Por nëse sulmuesi do të shpërthejë dhe impresionojë Tuchel, atëherë do të qëndronte te Chelsea. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.