Një analiste në Kosovë del kundër turmës dhe i habit të gjithë: Granit Xhaka është një rrugaç, t’i vijë turp për atë që bëri…

0

Gjesti i Granit Xhakës ndaj Serbisë u përshëndet nga të gjithë tifozët e trevave shqiptare. Të gjithë analistët patën reagime pozitive, përveçse opinionistes së Kosovës, Zana Avdiu, e cila e kritikuar sjelljen e Xhakës. Ajo ka kaluar në ofendime duke e cilësuar atë si një “rrugaç”.

“Akti i Granit Xhakës, është per turp. Akt prej një rrugaçi. Dhe, fatkeqësia është që asnjë nuk la pa e shpërndarë atë foto. Pra, zero nivel, në një shtet të tërë”- shkruan ajo në Facebook. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.