Nikaj përforcon Lirinë, merr ish-kapitenin e Kastriotit

0

Liria e Prizrenit vijon me përforcimet dhe ditën e sotme ka prezantuar dy afrimet e radhës. Bardhezinjtë e drejtuar nga Samuel Nikaj duan rikthimin në IPKO Superliga e Kosovës dhe për këtë bëhen ndërhyrjet e duhura.

Vilson Lila, mbrojtësi qendror që vjet ishte pjesë e Kastriotit dhe mbante shiritin e kapitenit, në janar provoi eksperiencën e parë në Kosovë me Gjilanin dhe tanimë vazhdon te Liria si kërkesë e vetë trajnerit Nika. Afrimi tjetër është Vigan Rexhaj, i cili lë Flamurtarin e Prishtinës.

Dy përforcime të reja nga Superliga e Kosovës njëri nga Sc Gjilani ( Vilson Lila) dhe tjetri ish-lojtar i joni tani i ardhur nga Kf Flamurtari ( Vigan Rexhaj )????+1???? #Drejtsuperligës

Gepostet von LIRIA FC am Mittwoch, 17. Juli 2019

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.