Nga Mitrovica në Zvicër, Behrami rrëfen jetën e vet me tatuazhe

0

E kërkuam gjatë për të luajtur për Shqipërinë, më pas e priti edhe Kosova, por Valon Behrami nuk e braktisi Zvicrën.

Tani mesfushori nga Mitrovica, adhurues i tatuazheve, vizaton në trupin e tij jetën e vet, nga koha kur ishte fëmijë dhe luante me top rrugëve të Mitrovicës, deri te bombardimi i Serbisë nga NATO.

Një djalë i vogël nën Urën e Ibrit me një top në këmbë, disa plumba poshtë urës dhe disa aeroplanë që fluturonin mbi qytetin e Mitrovicës janë vizatuar në njërën nga këmbët e 32-vjeçarit, i cili në karrierën e vet ka luajtur në Zvicër, Itali, Gjermani e Angli.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online