Karpi kërkon me çdo kusht Ndojn!

0

Karpi është në ndjekje të një mesfushori cilësor dhe fokusi ka rënë mbi Emanuele Ndoj të Breshias, që megjithatë mund të rimerret nga skuadra e Romës, në një operacion që do të lidhej edhe me Bolonjën. Sigurisht, “dallëndyshet”, pasi i ka marrë Çelino, ish presidenti i Kaljarit, ndoshta edhe do ta mbajnë. Breshia e vlerëson jo më pak se 3 mln euro mesfushorin, për të cilin janë në garë edhe skuadra të tjera.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online