Nga Holanda në Beograd, mesfushori i Cërvena Zvezdës bën edhe politikën e Serbisë

“KOSOVA ËSHTË SERBI”, kjo është parulla që eksiton në maksimum nacionalistët ekstremistë serbë, që vazhdojnë të ëndërrojnë me sy hapur.

Për t’u fituar zemrën dhe për t’u respektuar në Serbi, mesfushori i Cërvena Zvezdës Miçell Donald ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet shprehja e adhuruar e serbëve anti-shqiptarë.

28-vjeçari, pjesë e Yllit të Kuq prej janarit 2016, është nga Holanda, por me origjinë nga Surinami, që nuk e njeh Kosovën, ndaj ka vendosur të bëjë politikanin dhe të lajkatojë ekstremistët serbë, që janë të shumtë në grupimet ultras të tifozëve në Beograd.

??????

A post shared by M.Donald (@mitchelldonaldofficial) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online