Nga ferri në parajsë/ Vrioni rikthim ëndrrash nga dëmtimi, pas golit vjen ftesa e Pirlos

Pesë muaj vuajte dhe sakrificë ishin ato të kaluarat për Xhakomo Vrinonin, por në fund gjithçka është shpërblyer. Sulmuesi shqiptar ka kapërcyer menjëherë nga ferri në parajsë. Dëmtimi u la pas krahëve, ndërsa që në ndeshjen e dytë në fushë arrin të shkundë rrjetën me Juventusin U23.

Të mirat nuk kanë fund për lojtarin e talentuar, që tashmë ka marrë edhe ftesën e Pirlos për të qenë pjesë e ekipit në duelin e nesërm kundër Udinezes. Një lajm fantastik ky për Vrionin, që pas atyre muajve të vshtirë duke u përballur me dëmtimin e tij, tashmë e gjen veten në një rikthim ëndrrash me Juventusin./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online