Nervat në kulm, Sukaj debaton me tifozin dhe merr dashuri pa fund nga… Irani

0

Partizani u mund keq dje dhe nuk mjaftoi supergoli i Xhevahir Sukajt pa nisur mirë ndeshja, sepse Botevi përmbysi gjithçka.

Sulmuesi shkodran në Instagram me përulësi ka postuar një mesazh: “Një humbje që sinqerisht na vjen keq. Të gjithë duhet t’u kërkojmë falje tifozëve”.

 

Një tifoz i mërzitur ka shfryrë, duke i thënë “je larg Ekubanit” dhe përgjigja e Sukajt ka qenë e menjëhershme: “Futu në Wikipedia e krahaso mua me Ekubanin”.

Ndërkaq, ajo që bie në sy është dashuria pa fund për Sukajn nga ish-tifozët e tij në Iran. Tifozët e Sepahanit kanë përmbytur llogarinë e Sukajt me mesazhe dashurie, duke treguar sa gjurmë ka lënë shkodrani në Iran.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online