“Ne kemi shkruar historinë”, CR7 takohet me legjendën amerikane

0

Kristiano Ronaldo ka postuar një foto shumë të bukur në rrjetet sociale. Portugezi ndodhet bashkë me Majkëll Xhordan, ish-basketbollistin legjendar dhe një prej sportistëve më të mëdhenj në histori.

Të dy janë sportistë të mëdhenj dhe dy legjenda të gjalla. “Ne kemi shkruar historinë”, janë fjalët e zgjedhura nga “ylli” i Juventusit në komentin sipër fotos.

Ronaldo vazhdon pushimet e tij me familjen, ndërsa amerikani i famshëm, i cili është pronar i Charlotte Hornets, ndodhet në Paris për një event promocional.

 

View this post on Instagram

 

We made history ????

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.