Ndeshjet e Kupës së Shqipërisë, derbi i kryeqytetit dhe Skënderbeu-Teuta

0

Në ditën e sotme do të kemi edhe dy takime të tjera në Kupën e Shqipërisë. Skënderbeu do të përballet me Teutên në orën 13:45.

Ndêrkohê ndeshja tjetër emocionuese do të jetë ajo mes Dinamos dhe Partizanit që do të nisi në 16:45. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.