Trajneri i Southampton flet për Brojën: Nuk më duhej sulmues dy metra që nuk lëviz dot nga vendi

0

Trajneri Hasenhutl ka folur sërish për Armando Brojën. Tekniku i Southampton ka vlerësuar sulmuesin shqiptar duke u shprehur:

“Forma jonë është shumë e rëndësishme, nuk kam nevojë për një sulmues që është dy metra i gjatë dhe nuk mund të lëvizë. Broja na dukej i përshtatshëm dhe ishte lloji i lojtarit që ne nuk e kishim, prandaj ne firmosëm me të”, tha Hasenhutl. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.