Ndeshja në Rusi e tejkalon fantazinë! Një burrë ndeshet me një grua, në ring futet edhe miku i saj pasi po mbytej nga përl.eshja

0

Në Rusi është krijuar një ndeshje që nuk është parë kurrë më parë. Epic Fighting ka nxjerrë në skenë një duel të çuditshëm mes një burrë dhe një gruaje. Bëhet fjalë për aktorin e filmave për të rritur, Alexander Pistoletov dhe Sascha Mamaha.

Alexander nuk u kursye aspak me mënyrën sesi kishte zgjedhur që të përlesh,ej në kafaz dhe kur ndeshja ishte afër fundit, u përpoq që ta mbyste kundërshtaren e tij. Menjëherë ka hyrë në ring edhe një mik i vajzës i cili është përpjekur të godas Alexander, por pa mundur që t’ia arrijë qëllimit. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.