Trajneri mund të sakrifikojë Rei Manajn kundër Milanit, e ruan për sfidat e vërteta të Specias

Rei Manaj po fiton gjithnjë e më shumë hapësira në skuadrën e Specias dhe duket se e ka fituar besimin e Tiago Motës. Më datë 17 skuadrën liguriane e pret një sfidë e vështirë kundër Milanit, por sipas “La Gazzetta dello Sport“ Manaj dhe Maxhore mund të sakrifikohen për këtë duel.

Arsyeja është sepse përtej emrit të madh të kuqezinjve, be.teja e vërtetë e skuadrës nuk është me ta, por me Sampdorian dhe Salernitanën. Trajneri Mota kërkon të ruajë Manajn për këto dy përballje, të cilat vlejnë shumë në lu.ftën e mbijetesës, teksa janë ekipe të drejtëpërdrejta për të këtë objektiv./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online