Napoli prezanton fanellat me një ide spektakolare

0

Vitet e fundit klubet e futbollit po bëhen gjithnjë e më aktive në rrjetet sociale, ndërkohë që për të tërhequr tifozët duhen ide të reja dhe sa më shumë humor e origjinalitet.

Napoli ka prezantuar fanellat e reja dhe ideja është jashtë normales.

Jo thjesht disa lojtarë që pozojnë, por një film i shkurtër, një karton ku shfaqen lojtarët e Napolit, një qytet i rrënuar dhe një puma…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.