Napoli e bleu 25 mln euro, portieri nesër operohet!

Nuk mund të niste më keq aventura e portierit të ri të Napolit për sezonin e ardhshëm… Aleks Meret, i blerë për 25 mln euro nga Udineze (sezonin e shkuar ishte huazuar në Serinë B), në stërvitjen e tretë të javës ka pësuar një lëndim në krahun e majtë dhe do të duhet të operohet.

Pas operacionit do të caktohen edhe kohët e rikuperimit…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online