Mundën Flamurtarin dhe u ngjitën në Kategorinë e Parë, Armand Duka me letër urimi për suksesin e Tërbunit

0

Tërbunit është ngjitur në Kategorinë e Parë pasi arriti të mundte Flamurtarin në finalen e zhvilluar në “Elbasan Arena”. Nga pika e bardhë e penalltive do të ishte Tërbuni më i saktë për të mbyllur llogaritë me ekipin që ka fanellën e rëndë në futbollin shqiptar.

Së fundmi është presidenti i FSHF, Armand Duka, që ka uruar kryebashkiakun Gjon Gjonaj me rastin e ngjitjes së Kategorinë e Parë të Tërbunit. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online