Mund t’i mohojnë titullin Milanit! Të gjithë me sytë te trajneri i Sasuolos, nuk del në konferencën për mediat

0

I gjithë vështrimi në Serinë A është te Sasuolo. Kjo është e vetmja skuadër që mund t’i mohojë Milanit fitimin e titullit kampion. Nëse kuqezinjtë barazojnë ose fitojnë, do të jenë në vendin e parë. Por nëse humbasin dhe Interi fiton në ndeshjen e tij, duhet t’ia dorëzojnë titullin rivalëve të përjetshëm.

Ndërkohë trajneri i Sasolos, Dionisi, nuk ka dalë në konferencën për shtyp në këtë moment delikat. Në konferencën për shtyp do të gjendet vetëm kapiteni Magnanelli që do të lërë futbollin, ndërsa Dionisi ka përfituar nga ky moment duke mos u shfaqur për të dhënë përgjigje në momentin më delikat. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.