Pamjet skandaloze/ Tifozët e Evertonit po gëzonin para syve të tij, trajneri kundërshtar në Premier League i merr me shkelma

0

Pamje të pazakonta mbërritën dje në mbrëmje në Premier League. Vetë ndeshja mes Everton dhe Crystal Palace ishte e tillë. Vendasit i duhej me patjetër fitorja për të qëndruar në elitën e futbolli anglez dhe e panë veten duke humbur me shifrat 0-2. Më pas nisi përmbysja e madhe, teksa ekipi i Lampard fitoi 3-2.

Tifozët hynë në fushë për të festuar me ekipin e tyre, por nuk munguan edhe provokimet për trajnerin e Crystal Palace, Patrick Vieria. Njëri prej tifozëve po e provokonte duke i qëndruar përpara teksa Vieria po ecte për t’u larguar nga fusha, por pa e prekur. Pasi po e përmbante veten, Vieria nuk mundi të qëndronte më në heshtje duke e goditur me shkelma. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.