Bekim Balajn e ndez gjithmonë periudha kur afrohet Kombëtarja, shënon tjetër gol në Turqi

0

Bekim Balajn e ndez gjithmonë periudha kur afrohen datat e Shqipërisë. Një histori që ndodh pothuajse në pjesën më të madhe të rasteve dhe më pas sulmuesi “zhduket” për të mos shënuar për disa kohë.

Në ditën e sotme Boluspor është duke u përballur ndaj Altindoru dhe rezultati gjendet në shifrat 1-1. Goli i Balajt do t’i jepte avantazhin e përkohshëm në minutën e 32 vendasve. Ky ishte goli i tretë i Balajt në kampiont, por i dyti i shënuar brenda këtij muaji. /Sport Ekspres/

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.