Motra e Uanda Narës çmend Milanon, njihuni me Zairan

0

Uanda Nara festoi 32 vjetorin e lindjes ditën e djeshme. Ndër të ftuarit e shumtë ishte dhe motra e saj, Zaira, që ashtu si dhe Nara ka pasur një të shkuar në modelin.

Ngjashmëria midis motrave është lehtësisht e dallueshme, madje së bashku mund të duken si binjake, megjithatë për të shmangur këtë keqkuptim ndihmon ngjyra e flokëve,  njëra bionde e tjetra brune.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.