Browsing Tag

Zaira Nara

Motra e Uanda Narës çmend Milanon, njihuni me Zairan

Uanda Nara festoi 32 vjetorin e lindjes ditën e djeshme. Ndër të ftuarit e shumtë ishte dhe motra e saj, Zaira, që ashtu si dhe Nara ka pasur një të shkuar në modelin. Ngjashmëria midis motrave është lehtësisht e dallueshme, madje së…