Messi bën namin në Marok, një mal me drogë në emër të tij!

0

Do të çuditeni jo pak, por Mesi ka bërë namin në Marok, teksa në emër të tij janë kapur plot 13 ton hashash.

Lajmi është bërë me dije ditën e djeshme nga autoritet marokene, ku është ndaluar një kamion, i cili po transportonte 13 ton hashash, por që e kishte paketuar me emrin e Mesit, gjithashtu i kishte vendosur edhe numrin 10 pakove.

Kamioni me të cilin po transportohej droga ishte me targa të rreme dhe drejtuesi i mjetit ishte një person me precedent penal. Duket se fantazia e njerëzve nuk ka fund…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.