Merkato e nxehtë, ja kush është formacioni më i mirë me lojtarët e lirë!

Merkatoja ka arritur pikën më të nxehtë. Ndërkohë që vërshojnë milionat për lojtarët nën kontratë me klube të ndryshme, ka dhe yje që mund të vijnë falas. Në kampionatet më të rëndësishme evropiane ka një sërë lojtarësh që kanë përfunduar bashkëpunimin me ish-klubet e tyre dhe mund të transferohen gratis.

Listën e kryesojnë emra si Rabiot apo Ander Herrera që janë në kulmin e karrierës së tyre. Të shumtë janë ata që kanë ndërtuar një formacion me lojtarët e lirë. 4-3-3 do të ishte një nga skemat, që do të pasqyronte “ajkën” e më të mirëve, që u ka skaduar kontrata.

Ja formacioni: Bufon, Antonio Valencia, Geri Kahill, Diego Godin, Filipe Luis, Ander Herrera, Hektor Herrera, Adrien Rabiot, Frenk Riberi, Daniel Starrixh, Arjen Roben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online