“Më fund kohët e arta të kryeqytetit”, Erion Velian përshëndet rikthimin e Dinamos në elitë: Do ofrojmë premio për…

0

Kryeqytetit i shtohet atmosfera sezonin e ardhshëm, teksa do të përfaqësohet nga 3 klube në elitën e futbollit shqitpar. Të tre ekipe me histori të pasur që pritet të zbukurojnë edhe më shumë Superioren.

Rikthimi i Dinamos pas 9 viteve në nivelet më të larta të futbollit tonë është përshëndetur edhe nga kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Velian. Përmes faqes së tij zyrtare në rrjete sociale, Veliaj premton edhe këtë herë premio nëse një prej 3 ekipeve të kryeqytetit arrin të fiojë titullin kampion.

“Më në fund kohët e arta të kryeqytetit – Tirona, Partizani dhe Dinamo – të treja në Superiore. Fitoftë skuadra më e mirë, për sa kohë trofeu mbetet në Tiranë. Bashkia Tiranë do ofrojë si çdo vit premium për fituesin!”, shkruan Erion Veliaj./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.