Mbappe gjithnjë e më pranë Realit, trajneri Pocchetino nuk e grumbullon për Superkupën e Francës

Mbappe tek Real Madrid është më pranë se kurrë. Francezi nuk është grumbulluar nga Pocchetino për Superkupën ndaj Lille që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Bloomfield” në Tel Aviv të Izraelit.

Mediat franceze deklarojnë se mungesa e Mbappes në një ndeshje kaq të rëndësishme është e qartë, pasi do të transferohet në Madrid brenda merkatos së verës. Spanjollët kanë ofruar 150 milionë euro për të siguruar shërbimet e lojtarit dhe tashmë pritet të gjendet akordi mes të dyja skuadrave./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online