VIDEO/ Gati ti japë fund “mallkimit” të numrit 9, Giroud i mjaftojnë 4 minuta për të festuar golin e parë me Milanin

0

Debutimi i Oliver Giroud me Milanin ka shkuar më së miri. Francezi u fut në lojën në minutën e 61-të dhe vetëm katër minuta më vonë shënoi golin e barazimit për kuqezinjtë, të cilën ishin duke pësuar një disavantazh nga Nice.

Pas një krosimi drejt zonës së Nice, Giroud kërcen më lart se kundërshtarëi dhe me klasin e një Top-Player e dërgon topin në rrjetë për të sjell barazpeshën. Do të jetë interesante nëse Oliver Giroud do të thyejë mallkimin e numrit 9 në edhe në kampionat./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.